Share
 

 I'm stronger than all my man except for you

Go down 
AutorWiadomość
Rhiannon Stark
Rhiannon Stark
Wiek postaci : 22
Stanowisko : Dwórka Falyse Targaryen, najmłodsza siostra lorda Starka
Miejsce przebywania : Smocza Skała
https://ucztadlawron.forumpolish.com/t521-rhiannon-starkhttps://ucztadlawron.forumpolish.com/t525-rhiannon-starkhttps://ucztadlawron.forumpolish.com/t578-i-m-stronger-than-all-my-man-except-for-you

I'm stronger than all my man except for you Empty
Temat: I'm stronger than all my man except for you   I'm stronger than all my man except for you EmptyPon 16 Gru - 2:16



Rhiannon Stark


Hubert Arryn
Niedoszły mąż ◆ Pan serca

Mój drogi. Ojcowie zdecydowali o naszym wspólnym losie, a my mieliśmy się podporządkować. Nie wiem, czy przyjąłeś tę informację z radością, czy może szukałeś drogi ucieczki. Jestem jednak przekonana, że połączył nas honor i byliśmy gotowi zrobić wszystko, by unia między naszymi rodami była korzystna również dla nas. Twoja delikatność przy naszych spotkaniach i żywa miłość płynąca z każdego spojrzenia, gestu i słowa na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Bogowie są okrutni, wiesz? I moi, starzy i twoi, nowi. Są okrutni, bo zabrali mi ciebie i narzucili na me ramiona wdowi płaszcz, zanim dane nam było złożyć sobie przysięgi przed ich obliczem. Na pamiątkę zostawiłeś mi wisior z orłem wzbijającym się w powietrze. Będę go mieć przy sobie do dnia, gdy znów będzie nam dane się spotkać.  

Rickon Stark
Najstarszy brat ◆ Opiekun ◆ Ideał władcy

Gdy zmarł nasz ojciec, wszyscy liczyliśmy na ciebie. Miałeś wejść w jego buty i stać się nowym, dumnym lordem Winterfell. Miałeś już żonę i dziecko, a jednak nie tylko odpowiedzialność za nich spadła na twoje ramiona. Szybko zastąpiłeś ojca również mi, biorąc pod swoje skrzydła ledwie trzynastoletnią dziewczynkę. Obiecałeś mi, że gdy tylko wrócisz z wojny, odprowadzisz mnie do mojego przyszłego męża. Obiecałeś, że nasza rodzina pozostanie szczęśliwa, że Winterfell zawsze będzie moim domem. Zbudowałeś mnie, jaką jestem teraz. Damę godną herbu rodu Stark, inteligentną, odważną i honorową. Na moment przegoniłeś płynącą w mych żyłach melancholię i za to wszystko ci dziękuję. Obiecałam sobie, że nie wybaczę tym, którzy są odpowiedzialni za twoją śmierć. Tylko tyle mogę zrobić, by odpłacić ci za całe dobro, które mi przekazałeś.  

Aenessa Velaryon
faworyta króla ◆ znajoma z królewskiego dworu

Nie mogłam wiedzieć, że plotki, które o tobie krążą, mają tak niewiele wspólnego z prawdą. Nie było nam dane spleść naszych istnień w przyjaźń, jednak jeżeli mogłabym cię o czymś zapewnić... Zapewniłabym cię, że masz we mnie sojuszniczkę. Niewiele jestem w stanie zrobić, jednak nie mogę być biernym obserwatorem. Przepraszam, że nie pokazałam ci tego wcześniej. Mam nadzieję, że czas pozwoli mi pokazać, że czasem twój los zaprząta mi myśli.

Varion Dayne
Jeden z czternastu ◆ Ucywilizowany

Gdy zjawiłeś się w Królewskiej Przystani, mój brat i narzeczony pozostali w twojej ojczyźnie. Powiedziano mi, bym otoczyła cię szczególną opieką i zapoznała ze zwyczajami panującymi w Siedmiu Królestwach. Jesteś dla mnie zagadką, choć wiele w życiu rozwiązałam. Nie podniosłeś ręki na moich najbliższych, ale zrobili to Tobie podobni. Wiem, że nie jesteś za to odpowiedzialny, jednak nie mogę być na to zupełnie obojętna. Gdy zabito króla, bałam się o twoje życie. To zupełnie irracjonalne. Choć chciałabym życzyć ci i pozostałej trzynastce pochłonięcia przez piaski pustyni, nie jestem w stanie tego zrobić. Usilnie wyrzucam cię z pamięci, lecz ty zawsze wracasz. Niech czas zaleczy rany. Tylko to nam pozostało.   

Minerva Stark
Najstarsza siostra ◆ Listy do domu

Cieszę się, że cię mam, wiesz? Mimo tego, że nie było nam dane spędzić ze sobą dużo czasu w naszym rodzinnym zamku, często jesteś w moich myślach. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, jaki ból czułaś, gdy dotarł do ciebie kruk z wieściami. Chciałabym od teraz wysyłać ci tylko kruki przepełnione rzeczami pięknymi. Masz całą odwagę i upór, którego mi zabrakło, dlatego jestem spokojna o twoje bezpieczeństwo. Czasami chciałabym rzucić cały blichtr Królewskiej Przystani i po prostu wrócić na Północ. Tam, gdzie nasze miejsce. Niestety los posłał dwie córki Cregana Starka, by wiodły zupełnie różne życia. Kiedy spada śnieg i wieje biały wiatr, samotny wilk umiera, ale stado przeżyje.

Shaena Targaryen
Królowa ◆ Delikatne piękno ◆ Ukryta siła

Przez długi czas nie byłam pewna, co powinnam o Tobie myśleć. Zostałaś królową w bardzo młodym wieku i spadło na Ciebie szczególnie dużo nieszczęść. Strata ukochanego brata, niekoniecznie dobre relacje z bratem i mężem mogły przypiąć do muru każdego. Choć widziałam cię w sytuacji, w której nie powinnam i przekroczyłam granice etykiety, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Zrobiłabym wiele, wiele więcej, by zadbać o Twoje zdrowie w momencie, kiedy myśli nie pozwalały Ci zająć się tym samodzielnie. Zawsze będę podziwiać Twe dobre i otwarte na maluczkich serce. Choć nie mogę okazać Ci pełni swych uczuć wiedz, że na wsparcie moje i mojej rodziny możesz liczyć zawsze.

Haerys Targaryen
Królewna ◆ Wieczna zagadka

Jestem pewnie jedną z niewielu osób, które nie wiedzą. Nie mam pojęcia, co siedzi w Twojej głowie, mogę tylko opierać się na tym, co przekazują mi inni. Przepraszam, że lojalność stoi na drodze do naszych dusz. Jeżeli będę mogła i będziesz chciała skorzystać z mych rad - zawsze znajdziesz u mnie możliwość na choć chwilowe rozgonienie chmur znad Twej duszy. Choć czasy są ciężkie i pewnie wiele rzeczy zaprząta Ci głowę, mam nadzieję, że dopniesz swego. Niestety, nie mogę ci również obiecać, że przestanę się o Ciebie martwić.

Sivena Redwyne
Dwórka ◆ Stara przyjaciółka

Gdy przybyłaś do Królewskiej Przystani, zostałaś moją pierwszą przyjaciółką. Jestem ci wdzięczna za te wszystkie lata, które mogłam spędzić u Twojego boku. Jestem niewymownie szczęśliwa, patrząc na to, jak rozkwitłaś. Nawet jeżeli nie jesteśmy już tak blisko jak kiedyś, nie mogłabym sobie wybaczyć, gdyby moja obecność stałaby na drodze do twojego rozwoju. Dumo Arbor, słodsza od rodzinnych win, które zachwalasz... Obyś jak najdłużej miała powody do uśmiechu. Mogę ci jedynie zazdrościć, że nie poczułaś jeszcze przejmującej goryczy straty. Jeżeli jednak mogłabym przyjąć ją na siebie, oszczędzając cię - zrobiłabym to bez wahania.

Corwyn Arryn
Dziedzic Orlego Gniazda ◆ Prawie szwagier ◆ Zaprzysiężony

Jesteś od niego tak różny. W waszych żyłach płynęła ta sama krew, jednak... nie jesteś jak on. Może to i lepiej? Nie wiem, czy byłabym w stanie przyjąć twą obietnicę, gdybyś bardziej go przypominał. Choć żyjemy w dwóch różnych światach, jesteśmy do siebie zbyt podobni. Ty i ja. Czasami boję się, że zatracimy się w tęsknocie razem, a wtedy nie będzie już powrotu z raz obranej drogi. Skoro byłeś jego siłą, gdy nie mogłam służyć mu oparciem, proszę Cię, w całej swej szczerości - bądź i moją siłą. Może kiedyś dane będzie wilczycy spojrzeć w oczy orła.

Adreen Stark
Ukochana siostra ◆ Powierniczka ◆ Tęskno

Tego dnia, gdy wyjeżdżałaś do Białego Portu, nie mogłam powstrzymać łez. Pamiętasz, jak i Tobie zatańczyły w kącikach oczu? W Winterfell bez Ciebie było jakoś... pusto i smutno. Zawsze, gdy widzę białe płatki śniegu na czarnych włosach, myślę tylko i wyłącznie o Tobie. Czasami śnisz mi się, roztrzepana, roześmiana, gdy wpadasz do nas, gdy już jemy kolację. Z policzkami czerwonymi od szczypiącego mrozu i przygodą ukrytą w splątanych włosach. Wiem, że musi ci być ciężko. Chciałabym Ci pomóc i możesz być pewna, że nie spocznę, dopóki Ty i Twój syn nie będziecie w pełni bezpieczni.

Jonnel Stark
Lord Winterfell ◆ Drugi Brat ◆ Źle się dzieje...

Jonnel... ja wiem. Wieści o Twoim stanie dochodzą do mnie aż z dalekiej Północy. To, co zdarzyło się na wojnie nie jest absolutnie Twoją winą. Cały czas żałuję, że nasze rozstanie nie mogło przebiec w przyjaznej atmosferze. Przecież tak niedawno zmarł nasz ojciec, a ja i Rickon musieliśmy już jechać... Nie mogę sobie wyobrazić, jak dużo musiałeś wziąć na swoje barki, że doszło do takiego stanu. Niech bogowie mają cię w opiece, drogi bracie. Potrzebujesz ich błogosławieństwa jeszcze bardziej niż kiedykolwiek.

Dagon Stark
Trzeci z braci ◆ Wojownik ◆ Piastun

Oj Dagonie... Pamiętasz, jak byłam mała i nie chciałam Cię odstąpić na krok? Trochę zaskakujące, że nasze drogi tak bardzo się rozeszły. Wiedz jednak, że jakichkolwiek wyborów byś nie dokonał, jestem z Ciebie bezgranicznie dumna. Chciałabym kiedyś móc poczuć pod stopami ziemię Winterfell i przebiec się za Tobą po zamkowych korytarzach. Wiem, że nie byłbyś w stanie odmówić mi przyjemności zagrania z Tobą raz jeszcze, ten jeden, ostatni, w zdobądź mój zamek. Jesteś dumą, nie tylko moją, ale i całej rodziny. Niech każdy wie, że Czarnego Wilka z Winterfell nie można powstrzymać.

Moira Mormont
Córa Północy ◆ siostrzenica

Kiedyśmy się ostatnio widziały? Pomimo tego, że jestem Twoją ciotką, mogłabym równie dobrze traktować Cię jak kuzynkę czy siostrę. Masz przecież jedynie jeden dzień imienia mniej ode mnie. Cieszę się, że służy Ci Północny klimat. Gdy się na Ciebie spojrzy, czuć tęsknotę za tamtym klimatem i powiem Ci szczerze, że chciałabym kiedyś zamienić się z Tobą miejscami, chociażby na jeden dzień. Tak samo jak Ty możesz marzyć o byciu damą na królewskim dworze, tak ja czasem marzę o swobodzie, którą daje wychowanie na Niedźwiedziej Wyspie. Może wtedy życie byłoby trochę prostsze?

Marion Arryn
Prawie szwagierka ◆ Przyszła teściowa?

 Wiem, jak to może wyglądać. Ale nie jest tym, obiecuję. Mam nadzieję, że chociażby ze względu na długoletnią przyjaźń z moją dobrodziejką oraz to, że mój płomień miłości do Huberta nigdy nie zgasł, możesz się czuć choć trochę spokojniejsza. Uwierz mi, o wiele bardziej wolałabym być wdową, niż pchać się w kolejne zaręczyny, o których słyszałaś lub nie. Jednakże mam nadzieję, że zrozumiesz, że... poza sercem, które zmarło wraz z twoim szwagrem w Dorne, nie zmarły obowiązki, które miałam wobec Twojej rodziny. Obiecuję Ci pełną szczerość. Jak kobieta kobiecie.

Rodrik Arryn
gwardzista królewski ◆ złote orlęcie

Nigdy nie byliśmy ze sobą blisko. I nie będziemy, bo taki jest los królewskich gwardzistów. Jeżeli mogłabym polecić Ci coś, z głębi serca - nigdy nie przywiązuj się do ludzi, zwłaszcza tych, których ochraniasz. Przekonałeś się już na własnej skórze, co to znaczy stracić przyjaciela. Niestety, życie gwardzisty wiąże się nie tylko z honorem, ale i z szeregiem wyrzeczeń, których musisz być świadom. Czasami współczuję ci drogi, samotnej drogi, którą wybrałeś. Jednak mam nadzieję, że wybaczysz mi, że to ode mnie dowiedziałeś się o tej okropnej wieści.

Falyse Targaryen
Dobrodziejka ◆ Księżniczka ◆ Przyjaciółka

Dałaś mi schronienie. Miejsce, które mogę nazwać domem. Jesteś osobą, która zakotwiczyła mnie w Królewskiej Przystani na stałe i naprawdę - nie mogę przestać Ci za to dziękować. To, jaką opieką mnie otoczyłaś w momencie, w którym to ja powinnam to robić jest naprawdę wspaniałe i będę Ci wdzięczna do końca życia. Chciałabym, byś nigdy nie mogła się za mnie wstydzić i będę robić wszystko, by dbać o Twe dobre imię. Twój wróg jest moim wrogiem. Ufam Ci bezgranicznie, a moje życie jest oddane pod Twoje władanie. Jestem Twą sojuszniczką w zdrowiu i chorobie, bogactwu i biedzie. I skoczę za Tobą w ogień.

Aedion Targaryen
starszy nad prawami ◆ książę

Dażę Cię ogromnym szacunkiem i miłością, którą przejęłam od twojej siostry. Choć może nie powinnam tak mówić? Nie dajesz mi jednak powodów do tego, bym traktowała Cię jak wroga. Tak, moja naiwność i niewinność nie zawsze działa na moją korzyść, jednak o wiele wygodniej jest mi widzieć w twych oczach samo dobro i chęć ochrony swej rodziny przed niebezpieczeństwem. To, że nie bałeś się porzucić komfortu Królewskiej Przystani i wyruszyć na Podbój, na zawsze ugruntowało w mych oczach twój obraz jako prawego i godnego noszenia swego miana. Nie daj mi powodów do obaw, a wszystko... będzie... dobrze?

Rhaegon Targaryen
Książę ◆ Mały Egon

Towarzyszę Ci, odkąd skończyłeś czwarty dzień imienia. Pewnie nie powinnam tego mówić, ale naprawdę bardzo Cię kocham, chłopcze. To prawdziwy zaszczyt móc widzieć, jak dorastasz, choć przy naszym pierwszym spotkaniu ledwo sięgałeś czołem do blatu stołu, przy którym siedziałyśmy z Twoją matką. Z dnia na dzień stajesz się silniejszym mężczyzną i widzę w Tobie twego ojca. Może Twoja matka powiedziałaby, że to źle, bardzo źle. Ale jednak krew smoków jest w Tobie wyjątkowo silna i mam nadzieję, że przez przyszłość będziesz szedł po drodze ułożonej z kwiatów, nie płynącej krwią wrogów.



Powrót do góry Go down
 
I'm stronger than all my man except for you
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uczta dla Wron :: Relacje-
Skocz do: