Share
 

 Time and tide wait for no man.

Go down 
AutorWiadomość
Gwennara Greyjoy
Gwennara Greyjoy
Wiek postaci : 37
Stanowisko : Lady Żelaznych Wysp
Miejsce przebywania : Lost - Zagubieni
https://ucztadlawron.forumpolish.com/t573-gwennara-greyjoy#962https://ucztadlawron.forumpolish.com/t638-gwennara-greyjoy#1353https://ucztadlawron.forumpolish.com/t703-time-and-tide-wait-for-no-man#1819https://ucztadlawron.forumpolish.com/t977-listy-lady-greyjoy#5573

Time and tide wait for no man. Empty
Temat: Time and tide wait for no man.   Time and tide wait for no man. EmptyNie 29 Gru - 15:35



Lady Greyjoy


Toron Greyjoy
Lord Żniwiarz ◆ Pan jej serca ◆ Przyjaciel i towarzysz życia

Obiecani sobie jeszcze jako dzieci, obydwoje zostali wychowani na Pyke pod opieką regenta Marona Botleya. Po objęciu przez Torona samodzielnej władzy połączono ich węzłem małżeńskim, choć panna młoda nie zdążyła jeszcze zakwitnąć. Z biegiem lat Gwennara powiła czworo jego dzieci i do dziś dnia wspiera go w pełnieniu obowiązków Zwierzchnika Żelaznych Wysp, zarządzając majątkiem, objeżdżając włości, nadzorując garnizon, służąc mu radą, umysłem i ciałem. Wciąż stanowią dobre małżeństwo, nawet mimo erotycznych ekscesów Greyjoya.


Liadan Greyjoy
Pierwsze Zmartwienie ◆ Gniewny Wicher

Kiedy po miesiącach cierpień matki przyszła wreszcie na świat, Liadan nie natychmiast spotkała się z czułą miłością. Gwenna byla jeszcze zbyt młoda i niepoważna na rodzicielstwo, a i płeć pierwszego dziecka była rozczarowaniem. I choć niczemu nigdy nie zawiniła, Liadan czuła to podskórnie, przez co, dorastając, mimowolnie weszła w rolę upragnionego przez rodziców syna. Harda, chłodna, ambitna, niepotrafiąca pogodzić się z porażką; Liadan zawsze próbowała górować nad resztą dzieci, we wszystkim będąc pierwszą i najlepszą, udowadniając matce, że nie trzeba być mężczyzną, by przynosić rodzinie dumę. Prawdopodobnie sama nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że już dawno zasłużyła na szacunek Lady Gwen. Bo na miłość - zasługiwać nie musiała.


Laerra Greyjoy
Drugie zmartwienie ◆ Przewrotny Wicher

Laerra sprawia wrażenie najbardziej konfliktowej, frywolnej i... zdradzieckiej z sióstr. Podobnie jak Liadan, łatwo wikła się we współzawodnictwo, od dziecka próbując zdetronizować najstarszą siostrę, od której dzieli ją jedynie rok różnicy - przez to, siłą rzeczy, zawsze były podświadomie porównywane i od obydwu wymagano tego samego, wymuszając na Laerrze nieco szybsze dorastanie. Dziewczyna nie wzbrania się od manipulacji i kłamtwa, jak nikt potrafiąc wbić przysłową kosę w żebra, nawet swoim najbliższym. Czasem stanowi dla Gwennary zagadkę, bowiem, jak prawdziwy wicher, w każdej chwili potrafi zmienić kierunek, w którym zawieje.


Lorelei Greyjoy
Trzecie Zmartwienie ◆ Niespokojny Wicher

Tu też coś będzie, czekam na wenę.


XY Greyjoy
Mini-Kosiarz ◆ ???

Kto ma dziecko niech da dziecko dziecko kurła bęc, syna też chcę, bardzo mocno



Zenobia albo inna Stefania Drumm
Stara Kosiara ◆ Ukochana mamusia

Dalej żyje na garbie u Dunyego, jego skalna żona bardzo musi się cieszyć z życia z teściową. Mamunia jest niezłą siekierą i wali po łbie ścierą


Dunstan Harlaw
Jedyny brat ◆ Bla bla bla

Opis lorem ipsum sripsum coś tam coś tam. Prawie mnie zabił jak byłam mała, dostał przez to traumy i zrobił się zboczony. Kocham cię, braciszku


Hrothgar Harlaw
Hrotek ◆ Kapucynka ◆ Ciocine słoneczko

Włazi gdzie się da, ale spada z gracją, a nie #BranStyle. Przyjedzie do cioci na wychowanie, rodzina zastępcza plus


Theobald Greyjoy
ŚWAGIER ◆ POLEJ RUMU

Yo ho, yo ho, a pirate's life for him

Lord Maxwell Hightower
Piwniczak ◆ ale przynajmniej przystojny

On jeszcze nie wie co go czeka.

W sumie ja też nie wiem.


Saoirse Botley
Dawna przyjaciółka ◆ Powierniczka sekretów, głos sumienia

Wychowane razem niemal jak rodzone siostry, Gwennarę oraz Saoirse różnią jedynie dwa lata. Za dziecięcych czasów wspólnie bawiły się i rozrabiały, zakradając na statki w porcie. Ich drogi zaczęły powoli rozchodzić się, gdy Lady Greyjoy poświęciła się obowiązkom matki, które w konsekwencji przyniosły jej wiele lat żałoby. Dla Gwenny czarnowłosa znaczyła wiele, a jej nagłe zniknięcie w kontrowersyjnych okolicznościach pozostawiło po sobie zwątpienie i bolesną wyrwę w sercu.


Lord Gregor Frey
Bla ◆ Bla bla bla

Opis lorem ipsum sripsum coś tam coś tam





Imię i Nazwisko
Bla ◆ Bla bla bla

Opis lorem ipsum sripsum coś tam coś tam



Imię i nazwisko
Tytuł ◆ Tytuł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque leo elit, ultricies at tristique nec, consequat non risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vivamus felis quam, dictum ac feugiat id, sodales ut ante. Sed tristique commodo est ac pellentesque. In mi metus, consequat efficitur ex sed, malesuada malesuada lacus. Etiam sollicitudin sodales diam. Pellentesque id consectetur diam. In aliquam sit amet quam quis varius.




Powrót do góry Go down
 
Time and tide wait for no man.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» There's a time for everyone if they only learn
» There is no bad time for good news
» There's always time for a glass of wine!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uczta dla Wron :: Relacje-
Skocz do: